Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes už historie:
Původní správci...matky a otcové Elity
No..tato stránka je věnována bývalým stálým správcům, jak se sami sebe popisují a nějaký ty informace.
Tak tady první z nich:

srandovnialenka

Takže .. co bych sem o sobě měla asi napsat ? no je mi 15 sem ze Zlína... teda skoro ze Zlína .. ale to je fuk . Mám strašně ráda koně, ale taky si ráda vyjdu ven s kámoška, taky bývám docela často na chatu. Mám ráda skoro všechen sport.
Jinak k mé osobnosti ... sem cáklá ... když nemám náladu tak je lepší mně nedráždtit, to pak kopu v místnosti bez varování. Jinak sem docela hodná SS a dávám jedno upozornění než kopu. Pokud budete mít nějaký dotaz tak se na mně obraťte.

Moje ICQ : 316- 114 - 975 :-))
Skype : certik126 :-D
Mobil : tak ten sem dávat nebudu B-)Sgt.Randleman

Jsem z Tachova...jednoho zapadákova na západě Čech...je mi 15...zajímam se o vojenství hlavně...chodim do posilovny...samozřejmě chodim taky do místnosti Elita ;-)...občas se necham na něco nachytat...jinak mi bejvaj někdy nějaký věci ukradený a ignoruju...nálada různá a když je špatná tak sem docela naštvanej a nervózní...ale v Elitě tomu tak moc často neni...8-)...rád tam pomáham lidem co neznají některý věci...hlavně teda "tab a nicky" :-)) ...a když bude někdo potřebovat poradit tak sem tu pro Vás!!!
 
Pár kontaktů:
ICQ: 218-502-614
Skype: sgt_randleman
E-mail: Sgt.Randleman@seznam.cz


leonaleskova

ahojky...takže já sem Lea...sem z Hradce Králové...to je takové suprové a kouzelné město - město, které miluju a sem ráda, že tu žiju...a co moje zájmy?? mno takže, maluju a kreslím (nejradši abstrakci), pak hokej - ale pasivně, ráda sportuju až teda na běžky (ty nesnáším)...jinak myslím, že sem docela fajn. Jsem taková střešněná a praštěná, někdy tichá - ale fajn...upřímně řečeno, je mi jedno, co si o mně druzí myslí. Jsem taková, jaká sem a s tím se musíte smířit. Řídím se heslem: "Umírají lidé, mně to nevadí. Padají města, každý křičí, ale já se neohlížím. Když ovšem umře někdo koho mám ráda, umřela jsem s ním"
Jooo, ještě jedna věc...lidi já mám strašně ráda čokoládku....to je důležité vědět!! :-))

Jinak kdyby ste něco potřebovali či chtěli jen tak pokecat, tak se ozvěte se icq (451-773-150)


__________________________________________________________________________

orion5
  • No já jsem z Plzně a je mi 14 let. Jsem bývalý SS místnosti Elita.
  • Moje koníčky jsou: PC, Tuning, BMX, motosport!
  • Nesnáším koně ! Ani jiný velký kolosy! Takže se mi o nich ani nezmiňujte!
  • Jinak Elita je good místnost pro good lidičky.
  • Sice ostatní SS docela štvu (srandovnialenka,  bývalá SS BaddynkaP) no a taky trochu Lukas1530
ářčáářLukL
  • Jinak kdyby někdo potřeboval helpnout s pc tak pisnite mě nebo Lukasovi1530 :) urcite se ozvu (ozve). Na dotazy jak ukráct E-mail neodpovídám - se zeptejte admina ten vám rád poradí :)

Přeji příjemnou zábavu a mnoho hezkých hodin v místnosti Elita:)

icq 372-539-680


//…Co o něm řkají ostatní?
Co o něm říká Lukas1530: orionek…jo to je klučina nezbeda. Mnohokrát porušil pravidla, ale vždy se mohl vrátit do našich řad. Je to nepoučitelnej kluk. Na druhu stranu se dost vyzná kolem pc….ať už software, tak i hardware…a rád poradí. Ale jak už jsem řekl..i díky tomu, že je to takovej nezbeda mi už párkrát zaviroval pc.
Co o něm říká leonaleskova:
supr kluk ale neponaučitelnej...je fajn a vím, že ikdyž píše že se má fajn něco ho trápí...ale nepřizná to..počítačovej expert...takovej "malej/velkej týpek"
Co o něm říká Lelenik: orion Honzík no chytrý kluk dost rozumí počítačům dosti ale provokuje a vždy začne sekat latinu až už je pozdě,potom prosí a slibuje hory doly,ale stejně provokuje stále, ale stejně ho mám ráda i s tou provokací.
Co o něm říká Sgt.Randleman: Jo můj jmenovec...byly tu s nim nějaký problémy..byl asi 3x SS ale nakonec už ho po čtvrtý nedostal páč toho bylo dost...ale teď mi příde fpoho...sranda s nim taky je...no a vyzná se v počítačích a tak :o)


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rare Antediluvian Indian Fixtures Resets Blood Weight

(Ausarnebra, 8. 10. 2018 5:35)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-discret/

Consonant Ways to Downgrade Blood Distress

(AencundSandive, 28. 7. 2018 16:28)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-prix-jean-coutu/